Biblioteka

Nowy cykl zajęć -,,Lapbooki”

Biblioteka szkolna rozpoczęła cykl zajęć związanych z tworzeniem lapbooków – małych książeczek tematycznych. Każda chętna osoba może odwiedzić bibliotekę i spróbować stworzyć swój własny lapbook lub obejrzeć już istniejące, wykonane przez koleżanki i kolegów ze szkoły.

 

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda Świat Smoków? Jesteś ciekawy jak rozpocząć swoją przygodę z rysunkiem? A może masz ochotę poznać niezapomniane przygody książkowych bohaterów? W naszej bibliotece masz szanse rozwijać swoje zainteresowania i pasje, a przy okazji pogłębiać wiedzę i umiejętności. W naszej książkowej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich: od bawiących i wzruszających bajek, legend i powieści przez literaturę przygodową i fantastyczną po bogato ilustrowane poradniki dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do odwiedzin uczniów, rodziców i nauczycieli. Biblioteka czynna codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 14.00 Kiedy pierwszy raz czytam dobrą książkę, doświadczam uczucia, jakbym zyskał nowego przyjaciela. (Johan Wolfgang Goethe)

Nowe wydania w naszej bibliotece!

Z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości nasza biblioteka wzbogaciła się o nowe wydania znanych dzieł rodowitych autorów. Piękne wydania w skórzanych oprawach będą na pewno długo służyły całej szkolnej społeczności.